Slik ser listen over de valgte representantene ut, etter at personstemmer og slengere er fordelt:

På vår valgside: www.stange.no/valg finnes det flere tabeller og resultater fra valget 2011

 

Det norske Arbeiderparti

 Nr 

 Representantens navn

 Fødselsår

 01  Røhne Nils Amund  1949
 02  Søgnebotten Eva  1961
 03  Standerholen Arnfinn  1969
 04  Johansen Henning  1965
 05  Christiansen Bjarne H.  1959
 06  Østli Ruth  1959
 07  Tyriberget Jan Einar  1942
 08  Lier Fride Bysveen  1988
 09  Christiansen Martin  1989
 10  Åstrøm Inga Anita  1972
 11  Grabovica Mevlida  1958
 12  Abdirasaaq Hassan Ali  1963
 13  Hartvedt Øyvind  1960
 14  Åstrøm Bjørn  1944
 15  Holst Erik  1945
 16  Olsen Ditte Marie Sung G  1983
 17  Jasari Miljaim  1965
 18  Wadd Truls  1948

 Nr 

 Vararepresentantens navn

 Fødselsår

 01  Lukassen Eva  1967
 02  Sleppen Inger  1953
 03  Haug Bjørg Jorunn  1951
 04  Weensvangen Nina W  1978
 05  Haugsrud Line Bjørsrud  1990
 06  Andreassen Lill Marit  1972
 07  Haugli Kåre Olav  1942
 08  Myreng Chris Andre  1988
 09  Kjeverud Steinar Roald  1939
 10  Ålskog Benedicte Sleppen  1988
 11  Ødegård Steinar  1947
 12  Skjeggestad Jorunn  1942
 13  Nysæther Anders H  1991
 14  Dalmar Idil Mahammoud  1973
 15  Figenschau Hans Christian  1978
 16  Nysæther Martin  1935
 17  Kromah Florence Moijeema  1976
 18  Haugen Anna Synnøve  1954
 19  Engeskaug Hanne Pettersen  1963
 20  Østerhagen Liv  1942
 21  Åstrøm Bjørnar  1968

 Sosialistisk Venstreparti

 Nr 

 Representantens navn

 Fødselsår

 01  Tenningås Helle Norunn  1975

 Nr 

 Vararepresentantens navn

 Fødselsår

 01  Bjørnsen Helge Robert  1954
 02  Sander Irmelin  1962
 03  Bjørnsen Anna Lund  1988
 04  Kayser Frode  1951

 Senterpartiet

 Nr 

 Representantens navn

 Fødselsår

 01  Gjestvang Aasa  1971
 02  Barka Ragnhild A. Finden  1969
 03  Fossum Arve  1945

 Nr 

 Vararepresentantens navn

 Fødselsår

 01  Alhaug Lars  1973
 02  Delgado da Luz Miguel  1965
 03  Ryen Jonas Habberstad  1990
 04  Hørsand Anne Marthe  1955
 05  Vedum Liv Anne Slagsvold  1975
 06  Mostue Kjetil  1972

 Kristelig Folkeparti

 Nr 

 Representantens navn

 Fødselsår

 01  Bjørseth Kjell  1961
 02  Nysæther Knut  1951

 Nr 

 Vararepresentantens navn

 Fødselsår

 01  Tørring Solveig Bjorvand  1975
 02  Østtveit Ola Simon  1957
 03  Eriksen Tommy  1976
 04  Fosstveit Marianne H.  1966
 05  Flermoen Mette  1971

 Venstre

 Nr 

 Representantens navn

 Fødselsår

 01  Ringnes Erik  1955
 02  Engelsjord Mirjam  1967

 Nr 

 Vararepresentantens navn

 Fødselsår

 01  Willumsen Ann-Christin K.  1970
 02  Kippersund Stein W.  1961
 03  Botterud Ivar  1943
 04  Ofstad Jørgen Edvard  1969
 05  Eilertsen Camilla  1968

 Høyre

 Nr 

 Representantens navn

 Fødselsår

 01  Riise Kristian Tonning  1988
 02  Møller Nils-Kristian  1946
 03  Berge Kirsti  1950
 04  Fjågesund Nikolai F.  1991

 Nr 

 Vararepresentantens navn

 Fødselsår

 01  Hansen Per Olav  1974
 02  Røsberg Tom  1948
 03  Enemo Britt Agnete  1975
 04  Nilsen Aage Normann  1946
 05  Solberg Dag Atle  1973
 06  Enemo Trond  1975
 07  Haugen Rune Kristian  1967

 Fremskrittspartiet

 Nr 

 Representantens navn

 Fødselsår

 01  Vangen Trond  1951
 02  Jensen Hege  1971
 03  Nybruket Jan Olav  1963

 Nr 

 Vararepresentantens navn

 Fødselsår

 01  Gihlemoen Truls  1979
 02  Myra Jan Erik  1968
 03  Aasen May Britt Telebond  1977
 04  Hjørnevik Rita  1975
 05  Furulund Errol Charly  1940
 06  Johnson Bill Thorfinn  1962

 Pensjonistpartiet

 Nr 

 Representantens navn

 Fødselsår

 01  Halvorsen Halvor  1931

 Nr 

 Vararepresentantens navn

 Fødselsår

 01  Andreassen Arne  1946
 02  Haug Eli Margrethe  1946
 03  Kringsjå Oddmund  1930
 04  Lund Arild  1940

 Bygdelista i Stange

 Nr 

 Representantens navn

 Fødselsår

 01  Olsen Arild  1953

 Nr 

 Vararepresentantens navn

 Fødselsår

 01  Hestnes Bjørnar  1968
 02  Vestli Marit Tofastrud  1942
 03  Heggelund Kari Røhr  1967
 04  Melby Ulf  1964